Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Technologie w odzieży Columbia

 

 

Omni-Heat

Omni-Heat® THERMAL COMFORT
Zatrzymać ciepło w niskiej temperaturze
Ta technologia pomaga utrzymać ciepło i zapobiegać jego utracie, zachowując pełen komfort w zimnie. Omni-Heat ® to najlepszy system "zarządzania" temperaturę ciała. 
Tworząc to rozwiązanie przeszliśmy długą drogę od technicznych materiałów aż po zaawansowaną elektronikę, Omni-Heat ® zapewni Państwu komfort w zimnych warunkach.  


Izolacja przed zimnem
Technologia izolacji termicznej  pomaga utrzymać ciepło i zapobiegać utracie ciepła z najwyższym współczynnikiem izolacyjność cieplnej na gram materiału w całej branży.

  • Najwyższy współczynnik izolacyjności na gram materiału 
  • Ultra-miękki spód materiału 
  • Przyjazny ekologicznie; recykling 50%


Sam sobie wytwórz ciepło
Ta odblaskowa technologia użyta w naszych materiałach pomaga regulować temperaturę poprzez odbijanie i zatrzymanie ciepła ciała. Nadmiar wilgoci jest odprowadzany na zwenątrz. Omni-Heat zatrzymuje  20% więcej ciepła niż inne materiały.

  • podszewka Dot zapewnia utrzymanie ciepła przy zachowaniu wysokiego poziomu oddychalności, zmniejsza nadmiaru ciepła i wilgoci

 

 


 

Omni-dry

Omni-Dry ® jest najnowszym rezultatem badań i technologii odprowadzania wilgoć na zewnątrz. Nadzwyczajne właściwości tej warstwy to utrzymywanie wilgoci z dala od ciała oraz jej szybkie odparowanie. Ponieważ podczas aktywności fizycznej zwiększenie temperatury ciała powoduje pocenie się trzeba było znaleźć sposób na odprowadzenie nadmiaru wilgoci. W tej technologi wilgoci "rozciąga się" na powierzchni tkaniny, gdzie szybko wyparowuje. 

 


 

 

Omni-shield

Omni-Shield - zawansowana ochrona przed deszczem i zabrudzeniem.

Technologia Omni-Shield stanowi ochronę przed wodą i brudem i pozwala dłużej cieszyć się czystymi rzeczami. Materiały z technologią Omni-Shield powleczone zostały warstwą odporną na działanie czynników zewnętrznych oraz barwników używanych do farbowania przędzy w warunkach poniżej temp. 76 st.C. Warstwa ta zabezpiecza również przed niepożądanym zabarwieniem tkaniny np krwią.
Odzież z technologią Omni-Shield schnie od 3 do 5 razy szybciej, ponieważ nie utrzymuje wilgoci jak tradycyjne tkaniny. Nawet mokre rzeczy są dzięki temu lżejsze. 


Omni-Tech

Technologia Omni-Tech zapewnia maksymalną wodoodporność i oddychalność.
Pierwsza warstwa membrany, Omni-Shield, zapobiega przedostawaniu się wody do wewnętrznych warstw. Mikroporowata membrana Omni-Tech w 100% przepuszcza powietrze, co pozwlala na odprowadzanie wilgoci z dala od ciała. Wewnętrzna miękka warstwa zapewnia utrzymanie suchości dzięki warstwie pochłaniającej wilgoć.

 


 

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 163 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-02
Zarówno z towaru, dostawy jak i ceny i grawery jestem bardzo zadowolona. Polecam.
2023-07-06
Proces zamówienia oraz etapy realizacji dostawy przebiegły bardzo sprawnie i szybko.Polecam!


pixelpixelpixelpixel