SteriPEN

( ilość produktów: 8 )

SteriPEN - to jedyne na świecie przenośne urządzenie, które skutecznie niszczy DNA mikrobów, zabijając 99,9999% bakterii,99,99% wirusów i 99,9% pierwotniaków.

Zabierz Koniecznie w szczególności kiedy wybierasz się do krajów egzotycznych takich jak położonych w Azji, Indiach, Ameryce Łacińskiej, Afryce.

Używanie SteriPen'a w podróży pomaga zapobiegać chorobom takim jak: ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, choroba legionistów, wszelkie biegunki, i inne choroby, których przyczyny – wywołujące je mikroby – bytują w wodzie.

Eliminuje ryzyko zakażenia wirusami grypy, ptasiej grypy, przeziębień, groźnymi bakteriami takimi jak Salmonella & E.coli, paciorkowce, gronkowce, krętkami Leptospirosis (wywołującymi leptisporozę żółtaczkowo-krwotoczną), pasożytniczymi pierwotniakami jelitowymi (np. Oocysty Cyclospora), pierwotniakami takimi jak Cryptosporidium czy Giardia, które mogą występować w wodzie z niepewnego źródła.

 

KTÓRE URZĄDZENIE WYBRAĆ?

Wszystkie urządzenia mają te same właściwości bakteriobójcze, różnią się obudową i rodzajem baterii je zasilających.


MILITARY - urządzenie na 2 baterie CR123, w maskujących kolorach i wytrzymałej obudowie.

JOURNEY- urządzenie na 2 baterie CR 123 z wyświetlaczem informującym o czasie sterylizacji, stopniu naładowania baterii, wybranej pojemności wody
OPTI - urządzenie w którym wyeliminowano problem niskiego przewodnictwa zimnej wody potrzebnego do zwarcia czujników. Szczególnie polecany w góry. Czujnikiem jest fotodioda, stanowiąca zapasowe źródło światła.

TRAVELLER - urządzenie w eleganckiej obudowie w służbie dla biznesu.

EMERGENCY - Urządzenie zasilane bateriami 4xAA (paluszki) o niższej żywotności lampy (3000 cykli)

CLASSIC - kompletne urządzenie zasilane 4xAA z butlą i prefiltrem służacym do pozbywania się mechanicznych zanieczyszczeń.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-30
Świetna obsługa.
2020-07-29
Śliczna klamra zabezpieczająca przed kradzieżą. Zamówienie zrealizowane expresowo.
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixel